Elektryka w nowoczesnym wydaniu - instalacje standardowe lub Smart Home

Instalacja elektryczna tradycyjna i nowoczesna

Instalacja elektryczna w domu to pozycja obowiązkowa w harmonogramie budowy domu. W dzisiejszych czasach poziom skomplikowania tej instalacji zależy tylko od naszego wyboru między tradycyjną instalacją po inteligentne rozwiązania zarządzające całym domem.

Osprzęt zabezpieczeń marki Hager lub Legrand

elektryk
hager

We wszystkich rozdzielnicach stosujemy renomowany osprzęt i zabezpieczenia elektryczne. Znany na całym świecie niemiecki system zabezpieczeń HAGER cechujący się wysoką trwałością i wytrzymałością zabezpieczenia.

Instalacja zgodna z europejskimi normami

Instalacja zgodna z europejskimi normami
Z prądem nie ma żartów, dlatego nie pozwalamy sobie na ustępstwa od norm oraz w przekrojach kabli i ich jakości. Niezależnie od stopnia skomplikowania w naszych realizacjach pracujemy na przewodach najlepszych marek takich jak NKT, ELPAR, TELEFONIKA. Ich jakość gwarantuję
bezpieczeństwo użytkowania oraz niweluje pojawianie się charakterystycznych „tłustych” śladów.

nkt kable
elpar

Nowoczesny dom XXI wieku- Instalacja elektryczna tradycyjna i nowoczesna

Rozdzienia smart
Elektryka zugi smart home

W naszej ofercie znajdą Państwo rozwiązania Inteligentnych domów producentów Loxone i Ampio,
które mogą stać się centrum sterowania i automatyzacji procesów w całym domu zwiększając komfort i zarządzając energią bez zmartwień.

ampio smart home png

Instalacja szyta na miarę

Elektryka rozdzienia smart1

Instalacja wykonana we współpracy z naszą firmą zawsze jest wykonywana z projektem lub z indywidualnymi preferencjami klienta, omówionymi na budowie. 

Dzięki doświadczeniu, jeżeli jest taka konieczność, pomagamy w planowaniu instalacji.

Kompleksowość wykonania

Nasz zespół tworzą doświadczeni instalatorzy z zakresu instalacji budowlanych dzięki czemu wykonując wszystkie instalacje możemy na bieżąco weryfikować i korygować powstałe błędy na etapie planowania i projektowania co przekłada się na szybszą pracę i brak konieczności poprawek.

domek1

Wykonanie wszystkich instalacji w Twoim domu lub biurze

Wyjście na przeciw potrzebom inwestora, wykonanie wszystkich instalacji w domu lub w obiekcie. W porozumieniu z Klientem lub Inwestorem, tworzymy efektywny projekt techniczny i wykonawczy, który umożliwia działanie instalacji w skutek działania elementów budynku. Wprowadzamy instalacje elektryczne, tradycyjne lub oparte o automatykę w postaci sieci systemów pod zarządzaniem budynkiem typu:. Grenton, Loxone, Ampio. Pozostałe instalacje sprawdzamy również w przypadku instalacji tj. instalacji sanitarnych, ogrzewania, klimatyzacji, rekuperacji.

 

Specjalizujemy się w doborze materiałów, sprzedaży i montażu oraz serwisie

 

Bazując na naszym wieloletnim składniku, dostarczamy inwestorowi instalacje elektryczne, hydrauliczne, rozpoczynając od projektu, który wymaga przyłączenia, projektu elektryki, projektu instalacji wody, pionów kanalizacyjnych oraz systemów ogrzewania ogrzewania lub grzejnikowego oraz rekuperacji czyli wentylacji mechanicznej.

 

 Uprawnienia i certyfikaty oraz autoryzacje serwisowe

 

Posiadamy instalacje elektryczne, gazowe G1, G2, G3 E i D wraz z pomiarami, instalacje gazowe oraz instalacje F-Gaz do montażu i serwisowania pomp ciepła i klimatyzacji. 

Zapraszamy do kontaktu

Każdy dom i instalacja jest inna więc jeśli jesteś zainteresowany wykonaniem
instalacji elektrycznej zadzwoń do nas a my postaramy rozwiązać wszystkie
wątpliwości!

Chcesz wiedzieć więcej na temat instalacji? Przeczytaj jeden z naszych artykułów!

siedziba firmy

Nasze Oddziały

Oddział Sieradz

Oddział Wrocław

Scroll to Top