Galeria realizacji instalacjekompleksowo

Galeria


Nasze wyróżnienia i opinie

Referencje o naszej firmie

Rafał D. Sieradz

Super ! Nasz domek remontowała ekipa Pana Mariusza. Pracowici, sumienni, sympatyczni, służyli fachowymi radami. Prace wykonane solidnie i bez zastrzeżeń. Polecam tą firmę wszystkim, którzy chcą wyremontować swój dom/mieszkanie w bardzo krótkim czasie.

Anna D – Wrocław

„Wyjątkowo solidna ekipa. Wykonali w moim nowym domu instalacje elektryczną antenowa i internetową. Najważniejsze atuty firmy to dobry kontakt, terminowość. Widać iż szef ekipy ma duże doświadczenie co było bardzo pomocne na etapie projektowania rozmieszczenia punktów dodatkowo podczas prac zawsze mogłem liczyć na konstruktywne porady, które pozwoliły zaoszczędzić czas i pieniądze. Praca rozpoczęta w uzgodnionym terminie, wykonana bardzo schludnie i profesjonalnie (tynkarze chwalili elektryków). Reasumując: terminowo, szybko i bezproblemowo a dodatku w bardzo w rozsądnej cenie. Współpraca to czysta przyjemność, mili kompetentni fachowcy mogę z czystym sumieniem dalej polecać.”

Danuta N – Oleśnica

Zdecydowanie polecam tę firmę. Atuty to: uczciwość, fachowość, terminowość jak również profesjonalizm i techniczna wiedza branży instalatorskiej a także doradztwo. To wszystko w przystępnej cenie, oczywiście z fakturą VAT.

Adrian K – Kępno

Rzadko można znaleźć tak rzetelnych  i tak konkretnych fachowców. Posiadają dużą wiedzę i nowoczesne technologie, potrafią dobrze doradzić i podpowiedzieć, zaproponowali mi ofertę instalacji w paru wariantach, po omówieniu wybrałem jedną. Na etapie realizacji wszystko przemyślane. Jestem zadowolony z rozwiązań, które mi zaproponowali i z samego wykonania, zresztą wykonywał instalacje u mojego sąsiada i on tez bardzo sobie chwali.

Polecam z całą odpowiedzialnością!

Referencje

Zapraszamy do kontaktu

Formularz kontaktowy z naszą firmą

Scroll to Top