FOTOWOLTAIKA + POMPA CIEPŁA = DARMOWE OGRZEWANIE I PRĄD

 

Przeprowadzimy Cię przez cały proces inwestycji w panele fotowoltaiczne zaczynając od darmowej wyceny oraz projektu, poprzez montaż aż do zgłoszenia wszystkich formalności do zakładu energetycznego i pomocy w uzyskaniu finansowania.

FOTOWOLTAIKA + POMPA CIEPŁA = DARMOWE OGRZEWANIE I PRĄD

Pompy Ciepła, Klimatyzacja, Rekuperacja, Fotowoltaika, Magazyny Energii

Skupiamy się na terminowym i rzetelnym świadczeniu profesjonalnych usług montażu instalacji fotowoltaicznych z indywidualnym podejściem do każdej realizacji.
Działamy z myślą o Klientach i dla Klientów, co przekłada się na najwyższą jakość obsługi oraz szybkie terminy realizacji.

 

fotowoltaika

Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz współpracy z naszymi partnerami i dostawcami,  gwarantujemy rzetelną realizację procesu inwestycji od A do Z.

Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji elektrowni fotowoltaicznych w województwie łódzkim, dolnośląskim wielkopolskim, opolskim i województwach sąsiadujących.

BEZPŁATNA KONSULTACJA I WYCENA

Bazując na danych zebranych przez naszego specjalistę przygotujemy dla Ciebie indywidualnie dopasowaną ofertę. Wykonamy projekt, dobierzemy najlepsze rozwiązania technologiczne oraz zaproponujemy możliwości finansowania inwestycji.

PROFESJONALNY MONTAŻ INSTALACJI

W dogodnym dla Państwa terminie Nasi fachowcy zamontują instalację fotowoltaiczną zgodnie z aktualnymi normami, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

PRZYŁĄCZENIE DO SIECI

Przygotujemy dokumenty aby zgłosić Twoją instalację do Zakładu Energetycznego wyręczając Cię we wszystkich formalnościach.

MONITORING I SERWIS

Będziesz mógł monitorować pracę swojej instalacji fotowoltaicznej na smartfonie czy tablecie. Dzięki temu, że działamy na lokalnym rynku zapewniamy Ci serwis w ciągu 48 godzin od otrzymania zgłoszenia.

siedziba firmy

Nasze Oddziały

Oddział Sieradz

Oddział Wrocław

Scroll to Top